Черниговская областная федерация рыболовного спорта

Отчет с Flagman — відкритий чемпіонат Чернігівської області, мормишка 04.02.2017 р.

Автор: admin. Дата: 18.02.2017. Категория: Новости

cqgbmr_z8fu04 лютого 2017 року в місті Чернігові на річці Стрижень в урочищі Ялішина пройли змагання з риболовного спорту – відкритий чемпіонат Чернігівської області з ловлі риби на мормишку з льоду.
Організатором змагань виступила Чернігівська обласна федерація риболовного спорту, генеральний спонсор чемпіонату — компанія Flagman.
В змаганнях прийняло участь 30 спортсменів із Чернігова, Києва, Житомира, Білої Церкви та Батурина.

В особистому заліку переможцем став Володимир Биков (команда «Рибохват») із міста Чернігова, друге місце завоював Роман Цап (команда «Чистий Сейм») із міста Батурин, третє місце також дісталось спортсмену із Батурина Олександру Гайдаю із команди «fishing Time».

В командному заліку переможцем стала команда із міста Чернігова «Рибохват» у складі Володимира Бикова, Олександра Головача та Віктора Примака, “срібло” завоювала команда «fishing Time» із Батурина (Гайдай Олександр, Тимченко Анатолій, Кондрашов Віталій).
Третє місце посіла команда «Маэстро” (Євген Гридько, Валентин Новиков та Валерій Лозенко), учасники якої представляли міста Київ та Білу Церкву.